Czy podoba Ci się ta strona?
Promocja dnia!
W dniu dzisiejszym mamy promocje na buty Tundra GTX
Reklama
A A A

Schrack

Polityka i model przedsiębiorstwa

Schrack Technik postrzegany jest jako kompetentny partner w zakresie elektrotechniki, przemysłu, urządzeń przełączeniowych, techniki instalacyjno-budowlanej, oświetlenia awaryjnego, okablowania strukturalnego oraz techniki fotowoltaicznej.

Wizja

Naszym założeniem jest prym na naszych rynkach. Rywalizujemy o to, aby zostać najlepszym i najbardziej niezawodnym partnerem na dla naszych klientów, w naszym regionie sprzedaży, w naszym zakresie produktów.

Produkty

Wypracowana jakość obsługi klienta i stały rozwój produktów oraz serwisu jest dla nas najwyższą wartością. Informacje o naszych produktach publikujemy w katalogach technicznych i ulotkach produktowych, a także na stronie internetowej oraz poprzez aplikację LiVE Phone App.

Klienci

Dostrzegamy potrzeby klientów oraz dążymy do budowania relacji partnerskich. Regularnie badamy satysfakcję oraz uważnie słuchamy i reagujemy na oczekiwania rynku.

Dzięki temu uzyskujemy wysokie zadowolenie i przywiązanie klienta, co wpływa na podwyższenie wartości naszego przedsiębiorstwa.

Obsługa klienta

Klientom oferujemy spersonalizowaną i szybką obsługę. Zespół naszych kompetentnych pracowników chętnie udzieli fachowej i obiektywnej porady technicznej, a także pomoże w doborze najlepszych rozwiązań.

Pracownicy

Zatrudniamy najlepszych specjalistów w swoich dziedzinach. Naszych pracowników charakteryzuje odpowiedzialność, profesjonalizm oraz zaangażowanie. Dzięki regularnym szkoleniom techniczno-handlowym umożliwiamy ciągłe podnoszenie kwalifikacji, a dzięki właściwym narzędziom podnosimy efektywność pracy. Oferujemy pewne i stabilne zatrudnienie a także przyjemną atmosferę pracy ponieważ wiemy, że zadowolenie naszych pracowników wpływa na satysfakcję naszych kontrahentów.